Přihlášení Správce 24

Zapomněl jsem heslo

Správce24 – portál pro SVJ a BD

Jako náš klient se v rámci běžné správy domu můžete ZDARMA připojit na informační portál Správce24.

Tento portál vám umožní mít přehled o všech Vašich bytových a nebytových jednotkách, které jsou v naší správě. Pro statutární zástupce SVJ a BD nabízí systém rozšířené informace o všech jednotkách v rámci domu.

Na portálu Správce24 najdete následující informace:
  • předpisy zálohových plateb
  • roční vyúčtování služeb
  • přehled plateb a odeslaných upomínek
  • počet evidovaných osob
  • elektronickou nástěnku objektu
  • další informace a dokumenty

Po přihlášení si může každý vlastník/družstevník sám, jednoduše a rychle, aktualizovat informace o počtu osob v bytě, kontaktní údaje, číslo bankovního spojení pro výplatu přeplatků apod.

Zákaznické centrum Správce24 je také jednoduchý a spolehlivý nástroj pro získání aktuálních informací pro členy představenstva nebo výboru společenství. Členové statutárního orgánu získávají přehled o celém domě. Výše uvedené informace mají k dispozici za všechny jednotky, mohou zveřejňovat příspěvky na elektronické nástěnce. Příspěvky jsou současně rozesílány prostřednictvím e-mailu všem členům bez ohledu na to, zda mají k dispozici přihlašovací údaje.

Máme k dispozici také demoverzi našeho zákaznického portálu, kde jsou uvedena vzorová data. Můžete si tak vyzkoušet velkou část funkcí.

Co do budoucna připravujeme na portálu Správce24?
V letošním roce jsme podepsali smlouvu s Bankovní identitou, a.s. V průběhu příštího roku chceme spustit nový způsob přihlašování do aplikace právě prostřednictvím BankID, kterou má k dispozici čím dál více lidí. Tato nová technologie nám umožní jednoznačnou digitální identifikaci přihlašované osoby, data vlastníků tak budou ještě více v bezpečí než dosud. Na základě jednoznačné identifikace vlastníků také budeme moci spustit elektronické hlasování per rollam, které umožní odhlasovat vlastníkům tzv. na pár kliknutí a podepsat své hlasování právě prostřednictvím bankovní identity. Písemné hlasování by tak mohlo být do budoucna efektivnější, uživatelsky přívětivější a tím pádem také více využívané vlastníky.

Pro zaslání přihlašovacích údajů nás kontaktujte na e-mailové adrese manpraha@manpraha.cz. Pro vygenerování přihlašovacích údajů potřebujeme ověřit vaši zasílací adresu, e-mail a telefonní číslo pro zaslání aktivační SMS.

Zákaznické centrum Správce24 je pro všechny klienty zdarma!