Přihlášení Správce 24

Zapomněl jsem heslo

O nás

Za 28 let už víme, co správa bytových domů obnáší a můžeme tak našim klientům nabídnout služby, které jim zajistí klidné a bezproblémové bydlení.

Mezi standardně nabízené služby patří komplexní vedení účetnictví včetně zpracování účetní závěrky, mzdové agendy, zastupování před orgány státní správy, upomínkové řízení, úhrada došlých faktur apod.

V rámci technické správy domu zajišťujeme standardně pravidelné prohlídky objektu, opravy, revize a komunikujeme s dodavateli. Standardem je také zajištění havarijní služby pro společné části domu, tzn. např. společné rozvody vody, kanalizace apod.

Všichni naši zákazníci s námi mohou komunikovat prostřednictvím našeho zákaznického centra Správce24, díky němuž mají kdykoli přístup k informacím o svých předpisech, úhradách, zaslaných upomínkách apod. Bližší informace k zákaznickému centru naleznete na záložce Správce24.

28 let se staráme o správu vašich nemovitostí

Naše společnost M.A.N., spol. s r.o. nabízí služby správce nemovitosti pro společenství vlastníků a bytová družstva, a to již více než 28 let. Našimi klienty jsou velké domy, stejně jako domy o několika jednotkách, všem se však snažíme nabízet služby na profesionální úrovni, ale šité na míru jejich potřebám. Za dlouhého působení na trhu se nám podařilo získat důvěru mnoha domů a právě proto, jako poděkování našim klientům, jsme se rozhodli pomoci někomu dalšímu. Za každou bytovou jednotku, kterou máme v naší správě, budeme přispívat každý měsíc 1 Kč Kapce naděje a pevně věříme, že i tato částka dokáže někomu pomoci vykouzlit úsměv na tváři. Děkujeme našim klientům, že nám tento krok umožnili, děkujeme Kapce naděje, že pomáhá a že se i my, můžeme podílet na velmi přínosných projektech.