Společenství vlastníků Poděbradská 562-566, Praha 9

Společnost M.A.N. nám byla doporučena známými z jiného společenství vlastníků, kde společnost působí cca 15 let a dostali jsme jen ty nejlepší reference, které můžeme jen potvrdit. Cenové nabídce předcházelo velice příjemné osobní setkání s jednatelkou paní Annou Jelínkovou, která si zjistila jaké služby bychom potřebovali a co od spolupráce očekáváme. Veškeré služby, které jsme si domluvili, tak společnost M.A.N. vykonává na 110%.

Všichni pracovníci, kteří ve společnosti pracují, jsou velice ochotní a veškeré naše požadavky, a že jich někdy není málo, vyřizují promptně a bez odkladu. Ve všech dokladech mají příkladný pořádek, vyúčtování služeb je perfektně přehledné a nedostaly se nám žádné podněty, že by mu vlastníci nerozuměli (vyúčtování dokáží přizpůsobit potřebám SVJ). Hlídají veškeré revize domu, neplatiče, o kterých informují ihned, pomáhají nám i při shromáždění vlastníků, kde např. pan Jelínek (syn jednatelky paní Jelínkové) pomáhá vysvětlit vyúčtování, legislativu SVJ, kterou výbor tak dobře nezná, vypracovali nám nové a funkční stanovy, provádějí kontrolu změn katastru nemovitostí a spoustu dalších služeb.

V neposlední řadě bych zmínil vynikající systém Správce 24 pro výbor a vlastníky SVJ, kde správce a výbor může informovat vlastníky, co se ve společenství děje, ukládat dokumenty. Je zde pro výbor nepřetržitý přehled, jak který vlastník platí nebo neplatí a spoustu dalšího. Systém si vyvíjí společnost M.A.N. sama, aby mohla vše přizpůsobit požadavkům společenství vlastníků.

V dnešní době je tato firma se službami, které nabízí zázrakem a finance vložené do služeb společnosti M.A.N. se 1000krát vrátí.
Jako předseda Společenství vlastníků Poděbradská 562-566 Praha 9 bych rozhodně neměnil a společnost M.A.N. musím jen doporučit všem, kteří chtějí, aby společenství fungovalo jak má.

David Mošna, předseda výboru


Zpět na reference Referencelist | Zobrazit všechny reference